Sahibiantepte.com-Gaziantep,Satılık,Kiralık,2.el, Emlak,Daire,Araba,İş İlanları,Cep ,Bilgisayar,Motosiklet,Toptan Giyim,Sahibinden,Mağazadan İlan Sitesi

Sahibiantepte.com-Gaziantep,Satılık,Kiralık,2.el, Emlak,Daire,Araba,İş İlanları,Cep ,Bilgisayar,Motosiklet,Toptan Giyim,Sahibinden,Mağazadan İlan Sitesi

   

SAHİBİNDEN DEVREN SATLIK İDDAA GANYAN BAYİİ

 • 18.04.2013
  İlan Başlangıç Tarihi
 • Az Kullanılmış
  Yapnın Durumu
 • Sahibinden
  Kimden
 • ikici El
  Durumu
 • 150m2
  Metrekaresi
 • Oda/Bolum Sayısı
 • Bulunduğunu Kat
 • Kat Sayısı
 • DEVREN
  Devren
 • Binanın Yasi
 • Isınma Sistemi
 • Mutfak
 • WC -Banyo
 • Tapu Durumu
 • Krediye Uygunluk

İletişim Bilgileri

ibrahim dağlı

Kullanıcı Adı : ibrahim dağlı

Sabit
Cep
0 (533) 732 64 74
Şehir
-805
 
 

Açıklama

İŞ DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI SATLIK İDDAA VE GANYAN BAYİİ.AYLIK KAZANCI 10.000 İLE 13.000 TL ARASIDIR.PAZARLIKSIZ SON FİYAT YETİŞEN ALACAK İLK DEFA BU FİYATA DÜŞTÜM ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

sahibinden.com’da ganyan veya şans oyunları bayilik devir ilanlarının yayınlanması için ilan açıklama bölümünde aşağıda belirtilen devir işlemleri hakkındaki yasal bilgilerin girilmesi zorunludur. İlanınızın yayınlanması için lütfen ilan açıklamasına aşağıda belirtilen devir işlem bilgilerini ekleyin

Şans oyunları makinesi (iddaa makinesi, sayısal loto makinesi ganyan makinası vb.) olarak belirlenmiş olan ürünlerin satış veya devir işlemleri sadece belirlenmiş kurumlar aracılığıyla yapılmaktadır..

 • Ganyan ve şans oyunları bayilerinin devredilmesi için aşağıda belirtilen şartların yerine getirilmesi zorunludur. Ganyan bayi devri için ilan açıklama alanına eklenmesi zorunlu metin ; TJK’nın onayı ile bayiliğini üçüncü şahıslara devir etmek isteyen bayiler 2.000,00 USD ( iki bin ABD Doları) devir bedeli ödemek zorundadırlar. Devir bedelleri TJK’ya irat kaydedilir. TJK Yönetim Kurulu devir işlemleri karşılığında alacağı miktarı günün şartlarına göre günceller. Bayi, Ganyan bayiliğini TJK’nın onayı olmadan bir başkasına devredemeyeceği gibi bayilik ruhsatı alındıktan sonraki ilk iki yıl içinde de devir yapılamaz. Her ne şekil ve suretle olursa olsun TJK’nın onayı olmayan devrin tespiti halinde hiçbir ihtara ve hüküm istihsaline hacet kalmaksızın bayilik sözleşmesi TJK’ca tek taraflı olarak feshedilir ve teminat irat kaydedilir.” Şans oyunları bayi devri için ilan açıklama alanına eklenmesi zorunlu metin; Spor Toto Teşkilatı’nın 20.03.2009 tarihli Yönetim Kurulu kararı gereğince bayilik devirleri Teşkilat’ın uygun görüşüne bağlı olup, devrin gerçekleşmesi için bayiliği devralan kişinin 10.000 Amerikan Doları bayilik devir bedeli, 3.330 Amerikan Doları terminal teminatı ve 13.000 Amerikan Doları hasılat teminatını yatırması gerekmektedir.”

Ganyan ve şans oyunları bayilerinin devredilmesi için aşağıda belirtilen şartların yerine getirilmesi zorunludur. Ganyan bayi devri için ilan açıklama alanına eklenmesi zorunlu metin ; TJK’nın onayı ile bayiliğini üçüncü şahıslara devir etmek isteyen bayiler 2.000,00 USD ( iki bin ABD Doları) devir bedeli ödemek zorundadırlar. Devir bedelleri TJK’ya irat kaydedilir. TJK Yönetim Kurulu devir işlemleri karşılığında alacağı miktarı günün şartlarına göre günceller. Bayi, Ganyan bayiliğini TJK’nın onayı olmadan bir başkasına devredemeyeceği gibi bayilik ruhsatı alındıktan sonraki ilk iki yıl içinde de devir yapılamaz. Her ne şekil ve suretle olursa olsun TJK’nın onayı olmayan devrin tespiti halinde hiçbir ihtara ve hüküm istihsaline hacet kalmaksızın bayilik sözleşmesi TJK’ca tek taraflı olarak feshedilir ve teminat irat kaydedilir.”

Ganyan ve şans oyunları bayilerinin devredilmesi için aşağıda belirtilen şartların yerine getirilmesi zorunludur. Ganyan bayi devri için ilan açıklama alanına eklenmesi zorunlu metin ; TJK’nın onayı ile bayiliğini üçüncü şahıslara devir etmek isteyen bayiler 2.000,00 USD ( iki bin ABD Doları) devir bedeli ödemek zorundadırlar. Devir bedelleri TJK’ya irat kaydedilir. TJK Yönetim Kurulu devir işlemleri karşılığında alacağı miktarı günün şartlarına göre günceller. Bayi, Ganyan bayiliğini TJK’nın onayı olmadan bir başkasına devredemeyeceği gibi bayilik ruhsatı alındıktan sonraki ilk iki yıl içinde de devir yapılamaz. Her ne şekil ve suretle olursa olsun TJK’nın onayı olmayan devrin tespiti halinde hiçbir ihtara ve hüküm istihsaline hacet kalmaksızın bayilik sözleşmesi TJK’ca tek taraflı olarak feshedilir ve teminat irat kaydedilir.” Teminat olarak ta tjk ya 5000 ABD doları yatırılır.

3692

KEZ İNCELENDİ

 İlan Uyarı ve Kural Yazısı

sahibiantepte.com'da yer alan  tüm ilanlar sadece duyuru amaçlı yayımlanmaktadır. Sitemizin herhangi bir ticari faaliyeti bulunmamaktadır.İlanlar tamamen ilan veren kullanıcının sorumluluğundadır.sahibiantepte.com gerek ilanın içeriğinden gerek ilanı veren kişi ya da mağazanın tavrından gerekse satış sonrası yaşanacak olumsuzluklardan  hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Lütfen ana sayfamızdaki kullanıcı kurallarını,güvenli alışveriş ve yasaklı maddeler bölümünü dikkatli okuyunuz. Bu sayfadaki uyarılar size güvenli internet konusunda yardımcı olacaktır.

 

 

.