ÜCRETSİZ İLAN VER

GAZİANTEP DESHAVİLLA 155 M² ÇİFT KATLI PREFABRİK VİLLA

0 TL

Gaziantep / ŞehitKamil / Küsget Sanayi Mahallesi

İlan Tarihi 2015-05-23 14:18:20
İlan No 2623
Güncelleme Tarihi 2015-10-28 14:47:17
Kimden Üreticiden
Durumu Sıfır
Satış Şekli Tek
Marka -
Model -
Seri -
Satılık & Kiralık Satılık
İlan Açıklama

Ürün kodu : VP 724

Fiyat:

Prefabrik Ev Sektörünün Lider Kuruluşu Olmamızı Sağlayan Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Hazırlanan 155 m2’lik Prefabrik Evlere Ait Genel Teknik Özellikler Şunlardır ;


Dış Duvar : 10 cm,
İç Duvar : 6 cm,
Çatı Kaplaması :Boyalı Galveniz Sac,Metal Kiremit (Opsiyonel ), Shingle (Opsiyonel ),
Dış Kapı : Çelik Kapı,
Pencereler : Kurşunsuz PVC
Elektrik Tesisatı : Sıva Altı
Sıhhi Tesisat : Sıva Altı

155 M² Çift Katlı Prefabrik Ev Açıklaması

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de nüfus hızla artmakta ve insanlar için barınma ihtiyacı acil bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır. 155 m² çift katlı prefabrik ev Yapımı uzun süren ve oldukça pahalı olan betonarme konutlarla bu ihtiyaç karşılanamamakta ve yeni çözümler üretilmektedir. Son yıllarda prefabrik evler bu ihtiyacı karşılamak üzere en pratik çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Hatta sadece ev olarak değil artık okullar, sosyal tesisler, yemekhane ve yatakhane gibi yapılar da prefabrik olarak yapılmaktadır. Ülkemizde özellikle büyük depremlerdeki yıkımlar insanları prefabrik ev seçeneğine yöneltmiştir.

Bu yapılar parçalar halinde fabrikalarda üretilmekte ve daha sonra yapılmak istenen arsaya montajı yapılmaktadır. Fabrikadaki yapımı bir hafta gibi kısa bir sürede tamamlanan evlerin montajları ve elektrik, su tesisatı gibi işleri de bir iki ay gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Odalar, banyo, mutfak gibi bölümler isteğe göre yerleştirilebilmektedir. Prefabrik evler tek katlı ve iki katlı olarak yapılmaktadır.

Bu evlerde ısı ve ses yalıtımları diğer konutlara göre çok daha fazladır. Son derece modern görüntülerle ve şehrin dokusuna uygun olarak yapılabilen bu evler aynı zamanda dört mevsim koşullarına da uygundur. 155 m² çift katlı prefabrik ev normal bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Genellikle alt katlarda bir salon, mutfak ve banyo- WC bulunmakta üst katlarda ise yatak odaları ve banyo yer almaktadır.

M.TEL: 05327697072
CEP: 05327697072
EV: 03422355754
www. sahibiantepte.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sahibiantepte.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Copyright © 2012-2015 sahibiantepte.com