ÜCRETSİZ İLAN VER

Hindi Kuluçka Makinesi

375 TL

Antalya / Alanya /

İlan Tarihi 2018-09-23 21:52:08
İlan No 147019
Güncelleme Tarihi 2019-06-13 06:37:24
İlan Açıklama

"Kuluçmak" "Hindi Kuluçka Makinası"

Hindi Kuluçka makinası için uygun olan kanatlı yumurtaları, tavuk yumurtası, ördek yumurtası, kaz ve hindi yumurtası için uygundur. Dijital panelden gerekli kuluçka degerlerini ayarlamanız yeterli olacaktır dilerseniz kaz dilerseniz tavuk dilerseniz hindi yumurtası yada ördek yumurtası için kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz Tam otomatik kuluçka makinesi  Makine kaliteli Seffaf plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivlere müdehale edebilirsiniz.

Makinenin yanında promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu yumurta döl kontrol lambası, kaz yumurtası nemlendirme fısfıs kabı ve nem için ince uçlu su takviye şişesi gönderilecektir.

Hindi Kuluçka Makinesi elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine yerleştirmeden önce makineyi harici bir nem ısı ölçerle kontrol edin  ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden KuluçMak iletişim numaramızı arayın lütfen.

Özellikler

Tam otomatik sistem

Otomatik viyol çevirme

Dijital ısı kontrol paneli

Dijital nem kontrol paneli

Dijital çevirme süresi gösterge paneli

Ani ısı, nem değişikliklerinde  belirtilen ısı ve nemin üzerine çıkınca yada altına düşünce sesli uyarı alarmı verir

Makine üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme kolaylıgı

Kredi kartı ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka makinası için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. hindi kuluçka makinesi  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır, Gelişim ve çıkım aynı makine içerisinde olur ayrı bir çıkım makinesine ihtiyaç yoktur.

Hindi yumurtası için kuluçka süresi genellikle 28 gündür. Bu dönemin 25 günü gelişim olarak adlandırdıgımız geçen süredir, son 3 günde çıkım dönemine girdigimiz dönemdir. Kısa bir örnek verecek olursak 5.08.2017 tarihinde kuluçka makinasına konulan yumurta 29.08.2017 gününde gelişim dönemini tamamlayınca yumurtalar çıkım sepetine aktarılır  ve son 3 gün sürenin sonunda çıkım alınır.

Hindi yumurtası kuluçka değerleri ısı 37,4 ile 37.6 arası ideal ısıdır. Nem değerleri gelişim süresince %57 %62 arası , çıkım süresince  %68 %73 arası ideal nem aralıgıdır.

 

Siz hobici kişilere kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuz fiyatlara tam otomatik kuluçka makinası imkanı sunuyoruz, Makine yapım malzemelerinin fiyatlarını dilerseniz kabaca bir gözden geçirelim.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme, kuluçka kontrol cihazı en uygun fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Wat kuluçka rezistansı fiyatı 25 tl

1 ad: kuluçka makinesi nem nozülü fiyatı 75 tl

2 ad: kuluçka hava sirkülasyon fanı  fiyatı  30 tl

1 ad: 100 yumurtalık viyol ve otomatik çevirme motoru fiyatı 130 tl  

+ kuluçka makinesi kabini için kullanılacak malzeme  vs + işçilik  düşündügümüz zaman siz hobiciler için çok ideal otomatik bir makinedir bu otomatik kaz kuluçka makinası Makine yapım malzemelerinden daha ucuza gelmektedir.

hindi yumurtası kuluçka makinesini direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makinenin iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor,  Ne yazıkki bu durumda civcivlerin yumurta içerisindeyken ölümlerine sebep oluyor. Lütfen dikkat

Hindi Kuluçka Makinası size köpük koruması içerisinde gelecektir köpük korumasını çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok işinize yarayacaktır elektrik giderlerini minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makinenin iç ısısı eksilmeyecektir, kış aylarında makineyi strafor korumasının içinde tutmanızı tavsiye adiyoruz.

 Kargo ile adresinize hızlı bir şekilde gönderim yapıyoruz.

M.TEL: +90 (544) 455 78 87
CEP: +90 (544) 455 78 87
www. sahibiantepte.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sahibiantepte.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Copyright © 2012-2015 sahibiantepte.com