ÜCRETSİZ İLAN VER

OTO KİRALAMA-FİAT LİNEA

70 TL

Gaziantep / Şahinbey /

İlan Tarihi 2015-09-29 01:47:01
İlan No 28957
Güncelleme Tarihi 2015-10-03 14:41:32
Kimden Bayiden Kiralık
Durumu Sıfır
Motor 0 - 900
Yakıt Cinsi Dizel
Yıl -
KM -
Vites Manuel
Çekiş Önden 2 Çekiş
Garanti Yok
Takas Uygun
Kredi Uygun Değil
Silindir Sayısı 3 Silindir
Aracın Rengi Beyaz
İlan Açıklama

70 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA..!

 

Ehliyet ve YaşBinek grubu otoları en az 3 yıllık ehliyete sahip ve 23 yaşındaki, ticari grup otoları en az 4yıllık ehliyete sahip ve 25 yaşındaki kişiler kiralayabilir.
Kiralama Süresi: En az 24 saattir. Uzun süreli araç kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. 
Uzun süreli kiralama : en az 2 aydır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayınız.
Fiyatlar: Fiyatlara yağlama, bakım, kasko ve üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde ) sigorta garantisi dahil, aksi belirtilmedikçe katma değer vergisi (KDV) dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu günlük 15 Euro ( kiralama başına en fazla 60 Euro) karşılığı kiralanabilir. 
Ödeme: Tahmini oto kira bedeli tahsilatı teslim sırasında yapılır. Ayrıca teslimde aracın, iadesi sırasında geri ödenmek üzere 200 Euro depozito bedeli alınır. Aracın iadesinde gecikme halinde her ek saat için günlük kira bedelinin 1/3'ü, toplam 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli kadar ek ücret alınır. Geçerli Visa, Eurocard, Mastercard sahiplerinden depozito alınmaz. 
Sigorta: Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir. 
( Lastik Cam Far ) kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam,far çatlağı , kaportadaki çizik...v.s) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur.Günlük 5 Euro ( kiralama başına en fazla 30 Euro) ekstra ödeyerek bu fondan yararlanabilirsiniz
Kaza Veya Çalınma Durumu Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.Daha fazla bilgi için ofisimizden bilgi alabilirsiniz.
Teslim / İade: Kiraladığınız aracı G.antep dışında farklı bir il veya ilçede teslim etmek istiyorsanız  daha öncede ofisimizi arayarak maddi yükümlülüğü ile ilgili bilgi alınız
Trafik Cezaları: Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. 
İlave Sürücüler Otomobil , sözleşmede yer alması kaydıyla, 2. sürücü tarafından kullanılabilir. Ek bir ücret söz konusu değildir.Kiralanan aracı, sözleşmede isimleri yazılı kiracı ve eğer istenmiş ise 2. sürücünün dışında kimse kullanamaz. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.
*Araçlar Türkiye sınırları dışında kullanılamaz

M.TEL: 5936659191
CEP: 5936659191
EV: 03423398151
www. sahibiantepte.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sahibiantepte.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Copyright © 2012-2015 sahibiantepte.com